PRVA HRL - JUG

Umažani u nastavku stigli do nove pobjede na gostovanju

0
Tomislav Bošnjak (FOTO: Milivoj Mijošek)

Bez većih poteškoća svladali su rukometaši Umaga i gostovanje u Karlovcu kod Dubovac-Gaze te nastavili svoj put prema kvalifikacijama za rukometnu Premijer ligu. Neizvjesnost oko pobjednika trajala je tek do poluvremena, kada su domaći igrači uspijevali održavati izjednačen rezultat protiv favorozoranigh gostiju iz Umaga. U prvom dijelu igre Umažani su uspjeli stvoriti tek dva zgoditka prednosti u 18. minuti nakon pogotka Tomislava Bošnjaka, no Karlovčani ubrzo love zaostatak i na odmor se ide bez prednosti za bilo koju ekipu (12:12).

Ulaskom u nastavak domaći rukometaši serijom 5:1 koju je predvodio Kordić dolaze u 43. minuti do svoje najveće prednosti na susretu (21:17). To kao da je naljutilo gostujuće rukometaše koji u narednih deset minuta dolaze do serije 8:1, koju je predvodio najefikasniji igrač susreta Bošnjak te su Umažani potom mirno priveli utakmicu kraju. Uz Bošnjaka koji je postigao devet poena, istaknuo se još i Ivan Majić.