Ružić, Karanfilov i Tabaković prvaci istočne Istre u ribolovu štapom s obale

0
Serđo Ružić, Đani Vlačić, Ile Karanfilov, Osman Tabaković, Gianfranko Ricci, Osman Tabaković , Daiibor Brajković, Loren Kvaternik i Dragan Božić

Serđo Ružić, član Društva za športski ribolov i športske aktivnosti na vodi „Galeb“ Raša, pobjednik je Međuopćinskog prvenstva istočne Istre za kategoriju seniori štap obala, koje je u organizaciji njegovog kluba  održano 10. svibnja u Rapcu. Drugo i treće mjesto osvojili su Ile Karanfilov i Osman Tabaković i na taj način svom klubu „Uljanik“ Pula  donijeli prvo mjesto u ekipnom plasmanu.

Sudjelovalo je 16  seniora iz klubova „Delfin“ Pula, „Uljanik“ Pula, „Adria“ Labin i „Galeb“ Raša. Ružić i Đani Vlačić činili su ekipu „Galeba“, koja je osvojila drugo mjesto u ekipnom plasmanu, a treće  je pripalo je ekipi „Delfina“  u sastavu   Dragan Božić i Loren Kvaternik. U pet sati ribolova ulovljena su  82 važeća primjeraka ribe ukupne težine 5.703 grama. Natjecanje je vodio Serđo Ružić, sudio je Gianfranko Ricci, a opunomoćenik Saveza za športski ribolov na moru Istarske županije bio je Dalibor Brajković. (Robi Selan)

Svi sudionici Međuopćinskog prvenstva istočne Istre za kategoriju seniori štap obala