Pulski Lavovi uspješni na državnom kickboxing prvenstvu

0

U subotu 10.03.2018. na održanom državnom kickboxing prvenstvu u point fightingu za mlađe kadete i seniore te K1 za juniore i seniore u Osijeku nastupilo je 358 natjecatelja iz 58 hrvatskih klubova. Među njima je u disciplini point fighting nastupilo i pet članova pulskog kickboxing kluba „Lav“ i to seniorka Ana Alaber te mlađi kadeti Borna Šarić, Gabriel Antonio di Ruberti, Luna Domba Orbanić i Tina Kuprešaković.  te dva člana medulinskog kickboxing kluba „Lav“ i to mlađi kadeti Mika Oros i Evan Mark Moratto.

Seniorka Ana Alaber je postala viceprvakinja Hrvatske. Zaustavljena je u finalnoj borbi te je osvojila drugo mjesto i srebrnu medalju dok je mlađi kadet Borna Šarić osvojio treće mjesto i brončanu medalju. Mlađi kadeti Mika Oros, Evan Mark Moratto, Gabriel Antonio di Ruberti i Tina Kuprešaković su zaustavljeni u četvrtfinalnim borbama za medalju dok je Luna Domba Orbanić izgubila borbu već u osmini finala.