Boćarima kluba Istrijana četiri medalje u Slavonskom Brodu

0

Boćari/ice  Kluba BKOSIŽ Istrijana vratili su se 7. svibnja s nacionalnog turnira u boćanju za osobe s invaliditetom, koje je održano ovog vikenda u Slavonskom Brodu. Klub je iz Slavonskog Broda u Istru donio zlato, srebro i dvije bronce. U BC3 kategoriji sva tri prva mjesta osvojili su 'spravaši', redom; 1. mjesto/zlato Samanta Lukšić, 2. mjesto/srebro Draško Bartolić i 3. mjesto/broncu Alen Juretić. Treće mjesto/broncu u BC4 kategoriji osvojila je članica Kluba Melisa Osmanović. Klub sada broji ukupno 151 osvojenu medalju od svog postojanja.

Ovaj memorijalni turnir organizirao je prijateljski boćarski Klub 'Dan' iz Slavonskog Broda, a bio je posvećen prerano preminulom boćaru i velikom prijatelju Danijelu Vuiću iz Slavonskog Broda, inače najtrofejnijem hrvatskom boćaru u BC3 kategoriji (sa spravama/rampama).